Poznaj nas

SMART BROKER to firma, która powstała z pasji, zaangażowania i wiary, że wszystko jest możliwe. Jako pośrednik ubezpieczeniowy działamy na podstawie zezwolenia wydanego przez KNF – 2676/22. Działamy w imieniu i na rzecz Klienta. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach firmowych, jednak nie skreślamy Klienta indywidualnego.  Traktowanie każdego Klienta jako najważniejszego, pozwala nam dostosować poziom i rodzaj ochrony ubezpieczeniowej do jego potrzeb. Jesteśmy ludźmi ceniącymi lojalność, uczciwość i spokój – chcielibyśmy tymi wartościami zarażać. Nasza Kancelaria to ludzie, nie kolejne numerki w rejestrze przedsiębiorców czy pośredników ubezpieczeniowych. Nasi Klienci to również ludzie, a nie statystyki i kwoty.  Poza pracą, jak każdy, mamy swoje pasje, zamiłowania i słabości. Jednak i poza nią kierujemy się spokojem  i wiarą, że wszystko czego pragniemy jest na wyciągnięcie ręki.

Nasze usługi są w pełni bezpłatne i nie pobieramy z tytułu ich wykonywania opłat od Klientów.

Nasza misja

Naszą misją jest profesjonalne, kompleksowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem na każdym etapie współpracy z Klientem. Do każdego Klienta  podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy jego potrzeby. W swoich działaniach zapewniamy najwyższe standardy etyczne, a naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom poprzez optymalne warunki ochrony ubezpieczeniowej. Chcąc jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów, staramy się cały czas podnosić nasze kwalifikacje, monitorować rynek ubezpieczeń i śledzić zachodzące w nim zmiany, tak by móc dostosować zakres świadczonych usług do dynamicznie zmieniających się realiów ekonomicznych i prawnych. Wierzymy, że sposób i jakość naszych działań pozwala na postrzeganie naszej Kancelarii jako rzetelnej, uczciwej, godnej zaufania i polecenia najlepszemu przyjacielowi, a nie wrogowi

40_
76_
SON08293 a

Alicja Badura

Broker Ubezpieczeniowy

Z zawodu i wykształcenia broker ubezpieczeniowy, z zamiłowania … również. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: administracja, ekonomia. Założycielka i pomysłodawczyni kancelarii SMART BROKER, w którą wierzy każdą komórką ciała, a w jej rozwój wkłada całe serce. Specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i programach flotowych dla firm transportowych. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, by móc w pełni i jakościowo obsługiwać Klientów kancelarii. Zarówno w życiu, jak i w biznesie ceni sobie spokój, harmonię i równowagę. Mocno wierzy w to, że wszystko, czego się pragnie i chce, można osiągnąć, jeśli włoży się w to odpowiednią pracę, wysiłek i jeśli przede wszystkim się w to uwierzy. Najważniejsze to działać z serca, nie umysłu. Optymistka z wyboru, pragmatyczka z doświadczenia. 

MottoJeśli umiesz sobie coś wyobrazić, możesz to zrobić. 

Nasze wartości

Bezpieczeństwo

Chcemy, by nasze wszystkie działania przyczyniały się do tego, by nasi Klienci czuli się zaopiekowani i bezpieczni. Chcemy odciążyć Klienta w zakresie ubezpieczeń i wszelkie obawy w tej kwestii wziąć na swoje barki. Dajemy pewność w niepewnych czasach.

Pasja

Nasza praca jest naszą pasją, a to skutkuje wymiernymi korzyściami w postaci satysfakcji nie tylko naszej ale i Klientów, a to z kolei napędza do działania. To karuzela na której chcemy się kręcić i nie straszne nam zawroty głowy!

Lojalność

Traktujemy Klientów tak, jak sami byśmy tego oczekiwali. Nasze działania są uczciwe i zawsze skierowane na dobro Klienta. Zależy nam na zbudowaniu zaufania i dobrej komunikacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu udaje nam się to osiągnąć.

Zaangażowanie

Wszystkie nasze działania to 100% zaangażowania. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, każdy jest dla nas wyzwaniem i wkładamy całą naszą energię w to, by efekt końcowy współpracy był zadowalający dla obu stron.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!