UBEZPIECZENIA

Komunikacja

Ubezpieczenia flotowe

Ubezpieczenia flotowe dedykowane są przedsiębiorcom prowadzącym działalność w zakresie przewozu towarów, osób a także dla tych, którzy posiadają min. 5 pojazdów. To produkt gwarantujący niezmienna warunki finansowe oraz zakresowe ubezpieczenia przez czas trwania tzw. umowy generalnej , niezależnie od powstałych w tym okresie szkód. Posiadając w tym zakresie wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie dla naszych Klientów wynegocjować korzystne warunki, dostosowane do specyfikacji i wielkości floty. Przygotowując indywidualny program ubezpieczenia  floty, jednocześnie zarządzamy nią i związanym z nią ryzykiem. 

W tego typu produktach oprócz wynegocjowania odpowiednich warunków oferujemy profesjonalną administrację ubezpieczeń, monitorowanie szkód czy reprezentację Klienta przed Ubezpieczycielem. 

Nasze usługi są w pełni bezpłatne i nie pobieramy z tytułu ich wykonywania opłat od Klientów.

black smartphone near person

Ubezpieczenia indywidualne

Nasze usługi skierowane są również do Klientów indywidualnych, małych firm czy działalności jednoosobowych posiadających pojazdy. 

Nasze doświadczenie pozwala na uzykanie korzystnych warunków ubezpieczenia również dla pojedynczych pojazdów czy pojazdów w leasingu

Przedstawiana przez nas rekomendacja zawiera od 3 do 5 wybranych przez nas ofert w wariantach budżetowych oraz w pełnym zakresie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!