Kancelaria prawna

Zapewniamy wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną w szerokim zakresie i w wielu dziedzinach prawa. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje rzetelną i kompleksową pomoc prawną na każdym etapie przekazywanej do obsługi sprawy. Każda sprawa traktowana jest w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością.

Naszym Klientom pragniemy zapewnić ochronę w całym spectrum ich działalności, dlatego jesteśmy otwarci również na pomoc prawną  i doradztwo w tej dziedzinie.

Dzisiejsza oferta brokera ubezpieczeniowego powinna obejmować o wiele szerszy zakres usług i to w zakresie, który poszerza dotychczasowe rozumienie działań, które należy podejmować w ramach wykonywania czynności brokerskich rozumianych jako zawieranie lub doprowadzanie do zawarcia umów ubezpieczenia, wykonywanie czynności przygotowawczych do zawarcia umów ubezpieczenia oraz uczestniczenie w zarządzaniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia, także w sprawach o odszkodowanie. 

 

Chcąc móc w pełni obsługiwać naszych Klientów, nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Kancelarią Prawną VIRTO z siedzibą we Wrocławiu. Dzięki temu, oprócz usług brokerskich jesteśmy w stanie udzielić kompleksowego wsparcia w zakresie prawa, zwłaszcza w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych, gdzie nierzadko należy dokonać wykładni zapisów umowy ubezpieczenia lub interpretacji Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.    

Poczuj się z nami bezpiecznie nie tylko w teorii ale i praktyce !

statue lady justice on wooden table with books, law concept

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!